Choćby z nieba żabami prało to zrobię! – mówisz tak sobie czasem? Łapiesz mnóstwo srok za ogon, a w dłoni zostają same piórka?

Bywa jednak, że projektujesz działania precyzyjnie według zasad i porad najbardziej produktywnych i twórczych ludzi świata. Optymalnie i z wdziękiem zapisujesz to-do-zrobienia, a dorosłe dziewczynki podkreślają co trzeba taśmą washi w śliczne stokrotki.

I bęc! Spada pierwsza żaba na twój kalendarz, potem następna. Siedem plag egipskich nie istnieje? Istnieje. Ale o tym potem. Bo teraz czas na:

Wyzwanie kreatywne – Artystyczny Ład

Opowiadałam już o ciekawym wydarzeniu, które zadziało się na facebooku. Brało w nim udział wiele osób, które uważały, że kreatywność to nie ich cecha. Czy nadal tak uważają same o sobie? Nie wiem, ale myślę, że każdy z uczestników nie posądziłby nikogo biorącego udział w tym wyzwaniu o brak takiej zalety. Niewątpliwie kreatywność zaletą bowiem jest, bo przecież pomysłowość daje nam rozwiązania bieżących problemów.
A wyzwanie? Na czym polegało możecie przeczytać na Mara Time Tam także zobaczycie najfajniejsze puzzle do parzystych kluczy. Ja pokażę Wam za to te nieparzyste. Wszystkie były wspaniałe, ale te poniżej były szczególne.

Natalia-Winiarz

Kosmiczna Bajka dla Dzieci autorstwa Natalii Winiarz

Ola-Dziedzic

Zapleciona po nordycku spina Oli Dziedzic

 

Teresa-Porankiewicz-Bartkowiak

Przedwiośniana stylizacja Teresy Porankiewicz-Bartkowiak

 

Kamila-Petrikowska

Karta z zaklętą królewną Kamili Petrikowskiej

Co w takim razie ma wspólnego kreatywne wyzwanie z żabią pogodą?

Niestety ma. To wyzwanie zdarzyło się długi czas temu i wtedy, gdy się zakończyło i chciałam je podsumować, spadł deszcz. Pac, pac, pac i żaby zasypały moje biurko, a niemożliwe na nieszczęście tym razem stało się możliwe. Ale o tym jak sobie poradziłam i jakie wnioski udało mi się wyciągnąć opowiem przy innej blogowej okazji. Dodam tylko, że pomysłowość naonczas była bardzo cenną cechą.

A Wam podobało się wyzwanie? Chcielibyście uczestniczyć w następnym? Może tym razem ciekawym tematem byłby kolor?